V Niedziela Wielkanocy (28 kwietnia 2024 r.)

W środę rozpoczniemy miesiąc maj. Jest on w szczególny sposób poświęcony Matce Najświętszej. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe o godz. 17:30.

W przyszłą niedzielę o godz. 16:15 odbędzie się spotkanie członków Żywago Różańca.

3 maja w piątek w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski zapraszamy na Mszę święte wg układu niedzielnego, z wyłączeniem Mszy Świętej o godz. 20.00. Na Mszy Świętej o godz. 12.00 modlić się będziemy za Ojczyznę. Po modlitwie zapraszamy na koncert patriotyczny pt. „Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród”, który będzie miał miejsce w kościele dolnym.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy do modlitwy na Mszy Świętej w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych oraz rozeznania drogi życiowej dla ludzi młodych. Po Mszy Świętej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. Do spowiedzi pierwszopiątkowej zapraszamy w Uroczystość Królowej Polski na Każdej Mszy Świętej oprócz 20.00. W sobotę o godz. 10:00 zapraszamy na Mszę świętą
i nabożeństwo I soboty miesiąca.

Chętnych rowerzystów zapraszamy na rowerową pielgrzymkę do Łagiewnik. Odbędzie się ona w terminie 12-16 lipca 2024. Koszt 400 zł – w tym noclegi, akcesoria pielgrzymka, wyżywienie dodatkowo płatne. Zapisy w zakrystii.