VI Niedziela Wielkanocy (05 maja 2024 r.)

Trwa miesiąc maj, który w szczególny sposób jest poświęcony Matce Najświętszej. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe o godz. 17:30.

Dziś, o godz. 16:15 odbędzie się spotkanie członków Żywago Różańca.

Zachęcamy do modlitwy przy relikwiach błogosławionej Rodziny Ulmów, które 8 i 9 maja będą peregrynować w Kościele Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie. Przywitanie relikwii w środę o godz. 17.00. Więcej informacji na stronie www.niepokalanow.pl.

W sobotę, 11 maja w dwóch turach odbędzie się I Komunia święta. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Duchnicach przystąpią do I Komunii Świętej o godz. 10.00, ze Szkoły Podstawowej św. Wincentego Pallottiego o godz. 12.00.

Ruch Rodzin Nazaretańskich organizuje rekolekcje wakacyjne na Podhalu w terminie 28 czerwca – 6 lipca br., na które zaprasza osoby spoza Ruchu, także z dziećmi. Rekolekcje mają charakter formacyjny i wypoczynkowy. Wyjazd
z Ożarowa bezpośrednio na miejsce rekolekcji, lub dojazd indywidualny. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

Zapraszamy na pielgrzymkę do Zuzeli i Świętej Wody w dniu 29 czerwca, Zuzela to miejsce urodzin Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a w Świętej Wodzie jest Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, szczegóły na plakacie w gablocie. Zapisy w zakrystii.

Chętnych rowerzystów zapraszamy na rowerową pielgrzymkę do Łagiewnik. Odbędzie się ona w terminie 12-16 lipca 2024. Koszt 400 zł – w tym noclegi, akcesoria pielgrzymka, wyżywienie dodatkowo płatne. Zapisy w zakrystii.

Zapraszamy na pielgrzymkę samolotową do Medjugorie w dniach 31 sierpnia – 5 września br. Koszt pielgrzymki to 1940 zł i 230 euro. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej naszej parafii.

Pomódlmy się za śp. Barbarę Lang, lat 71, którą w tym tygodniu odprowadziliśmy na cmentarz. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…